Zayıflama

zayiflama

DR DERM CAVİTAL-VAKUMLU RADYOFREKANS

En güçlü teknoloji ile üretilmiş bu RF vücut şekillendirmede oldukça etkilidir.
Vakum başlığı sayesinde RF cihazının oluşturduğu ısı, cilt altı yağ dokusuna daha derin bir etki sağlar ve metabolizması bozulan yağ hücrelerinin atılımını kolaylaştırır.
Haftada 2-3 yapılan seanslar ile, 1.aydan itibaren vücutta incelme ve sıkılaşma görülür.  Genelde önerilen süre 2 aydır. Ancak kilo ve cilt gevşekliği yoğun ise, bu süre uzatılabilir. Kavitasyon, pilates veya mezoterapi, lipoliz ile kombine edilebilir.

MEDİCELL PLUS KAVİTASYON
Bölgesel kilo ve selülit problemlerini çözümü için üretilmiş, son teknoloji ürünü medikal bir KAVİTASYON cihazıdır. Noninvaziv Medicell PLUS kavitasyon uygulaması ile, liposuctiona benzeyen etkili sonuçlar meydana gelir.

Ağrısız acısız ve hızlı etkilidir.
Kavitasyon, yağ hücreleri arasındaki sıvıda mikro kabarcıkları yaratır ve bu kabarcıkların yarattığı basınç, yağ hücrelerinin yapısını bozar ve vücuttan atılımını kolaylaştırır. Yani lenf dolaşımı sayesinde karaciğere taşınarak atılımı daha kolay bir şekilde gerçekleşir.
İşlem haftada 1-2 seans şeklinde uygulanır.

Kişinin tedavi boyunca yağsız beslenmesi ve bol su içmesi, ayrıca haftada 2-3 gün egzersiz yapması başarıyı oldukça yükseltir.
Medicell PLUS kavitasyonun hiçbir yan etkisi görülmez. Medikal bir cihazdır.

Dr. Gül FENNİBİLEK